O společnosti

Naše kancelář působí na realitním trhu již devátým rokem. Během svého působení zprostředkovala prodej či pronájem stovek nemovitostí.

Zajišťujeme kompletní realitní a právní servis pro všechny typy nemovitostí – novostavby, starší byty, rodinné a činžovní domy, chaty a chalupy, komerční objekty, ornou půdu, stavební pozemky i lesy. Zaměřujeme se na nemovitosti v Plzeňském kraji, ale ve spolupráci s našimi smluvními partnery Vám zajistíme kompletní služby i v jiných regionech.

V oblasti developerských projektů jsme mimo jiné exkluzivně zastřešili velmi úspěšný prodej 48 bytových jednotek v projektu Bytový dům Divadelní v Plzni, který získal v letech 2012 a 2013 cenu Realitní projekt roku. Zajišťovali jsme prodej a pronájem bytových i nebytových jednotek ve dvou budovách s názvem Livingstone, jejichž výstavba byla ukončena v roce 2016. V roce 2016 jsme do prodeje zařadili nabídku bytových jednotek a obchodních prostor v projektu Rezidence na Roudné.  V roce 2017 jsme vložili do nabídky 19 bytových jednotek v projektu Byty Vrchlického a 59 bytových jednotek v projektu Bydlení Studentská, jejichž dokončení je plánováno na závěr roku 2019. Ve všech projektech jsme průvodci pro kupující klienty po celou dobu výstavby - od vydání stavebního povolení až po samotné předávání jednotek.

Náš tým je připraven poskytnout následující služby:

  • Prodej a pronájem všech typů nemovitostí
  • Poradenství a prodej v oblasti developerských projektů
  • Hypoteční poradenství
  • Tržní ocenění nemovitostí

Ve spolupráci s našimi partnery pro Vás rádi zprostředkujeme pojištění nemovitosti, rekonstrukci, drobné opravy, vybavení interiéru, stěhování, úklid, zahradnické práce.