Prodej bytu v Mánesově ulici v Plzni

Dobrý den,

Dovoluji si tímto e-mailem zhodnotit spolupráci s makléřkou Kateřinou Foldovou Levou při prodeji mého bytu v Mánesově ul. 18 Plzeň.

  1. Prvotní kontakt – paní Foldová na první schůzku byla naprosto profesionálně připravená. Zhodnotila situaci na trhu bytů v této kategorii a zároveň představila strategii, podle které navrhovala při prodeji bytu postupovat.
  2. Průběh prodeje – během prodeje bytu mne paní Foldová pravidelně informovala o počtu zájemců aktivních a pasivních. Také se mnou pravidelně komunikovala poznatky z prohlídek a navrhovala způsoby, jak byt ještě více pro potenciální zájemce zatraktivnit. Veškerou logistiku spojenou s prohlídkami zajišťovala bez mé přítomnosti, což jsem vzhledem k vzdálenosti od mého bydliště velice vítal.
  3. Nalezení klienta – vážného zájemce, který na konec byt koupil, našla pani Foldová po cca půl roce od prvního kontaktu se mnou, což považuji za velice dobrý výsledek.. Veškerou komunikaci se zájemcem vedla paní Foldová a já jsem měl tak minimální starost s dotazy ze strany zájemce.
  4. Uzavření smlouvy – také uzavření smlouvy proběhlo naprosto bez problémů a to hlavně proto, že jak ze strany paní Foldové, tak ze strany spolupracující právničky Mgr. Králové, bylo vše naprosto profesionálně připraveno.

 

Spolupráci s pani Foldovou proto hodnotím za výbornou a profesionální.

Závěrem bych chtěl poděkovat za spolupráci na prodeji bytu i Vaší kanceláři za to, že spolupracujete s profesionálními a kvalitními lidmi. Určitě budu Vaší kancelář doporučovat dále.

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů při zastupování dalších klientů

Spokojený klient

Jakub Trojovský

Archiv referencí